Прямо в студії! Мосейчук не змовчала – Медведчук в ауті. Не радійте!

Новини

Протягом ефіру ток-шоу “Право на владу” ведуча Наталія Мосейчук заговорила про власності в структурі “1+1” нардепа Віктора Медведчука через компанії своєї дружини Оксани Марченко.

«З приводу того, там можуть закрити “1+1”. Теж цікава дискусія. Я б хотіла поговорити, тому що наратив в соцмережах він є такий, а що, коли прийдуть, а за ким прийдуть далі. А щодо того, що в структурі власності “1+1” є людина, про яку ми вже згадували, то я вам скажу, що в цієї людини 8%, але те, що безпрецедентно, коли в журналістського колективу є два з чимось відсотки в структурі власності телеканалу “1+1”. І тому, коли пишуть: “А, Медведчук зайшов на “1+1″, ви звільніться”. То я хочу сказати, а нехай звільниться Медведчук зі структури власності! Чого має звільнятися колектив журналістський “1+1”, до того ж власники», – сказала Наталія Мосейчук.

Також політики у програмі «Право на владу» обговорили спів Рабіновича на трибуні Верховної Ради. «Вставай, страна огромная»! – заспівав Рабінович в парламенті наприкінці свого виступу, присвяченого блокуванню телеканалів Медведчука. Співголова фракції ОПЗЖ Юрій Бойко запевнив присутніх, що спів був експромтом від Рабіновича. Коли ж ведуча Наталія Мосейчук згадала, що сам Бойко належить до того крила ОПЗЖ, яке підконтрольне не Медведчуку, а Льовочкіну, а той також контролює телеканал Інтер, Бойко засміявся.

«Юрій Анатолійович не радійте, бо перед Медведчуком незручно»! – пожартувала ведуча.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий