«Приклад для Маші Полякової»: донька Меладзе здивувала поведінкою на «Голосі країни»

Лія вибрала собі тренера і ним виявилася співачка Надя Дорофєєва, хоча кожен із суддів був щасливий взяти дівчину в свою команду. Вона також зізналася, що давно мріяла про сцену

У третьому ефірі вокального шоу “Голос країни 2022” на сцені з’явилася дочка відомого композитора Костянтина Меладзе – 17-річна Лія Меладзе.

На “сліпих прослуховуваннях” вона виконала знамениту пісню “Hallelujah” Леонарда Коена і зачарувала всіх чотирьох суддів. Не дослухавши пеню до кінця, вони розвернули свої крісла.

Першим своє крісло повернув Святослав Вакарчук. Слідом за ним повернулися Надя Дорофєєва, Оля Полякова і Потап.

Дівчина від несподіванки розплакалася в кінці виконання.

Ніхто з тренерів не знав, хто стоїть перед ними. Коли Потап попросив представитися, Лія назвала своє прізвище. Її перепитали з приводу знайомого прізвища і вона відповіла, що її батьком є Костянтин Меладзе.

“Це трамплін для того, щоб позбутися тіні батька. І в цей момент ти з неї вискочила. У тебе зараз є момент почати власне творче життя. Я знаю, я сам тато, і він вже тобою пишається”, – заявив Потап.

Лія вибрала собі тренера і ним виявилася співачка Надя Дорофєєва, хоча кожен із суддів був щасливий взяти дівчину в свою команду. Вона також зізналася, що давно мріяла про сцену.

Шанувальники були здивовані стриманістю і скромністю юної дівчини.

Скріншот коментарів з youtube

Скріншот коментарів з youtube

Скріншот коментарів з youtube

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )