“Програш Росії – неминучий”: Буданов дав прогноз, коли закінчиться війна в Україні. Відео

Війна України проти російських загарбників має завершитись до літа 2023 року. До кінця поточного року ЗСУ суттєво посунуть лінію фронту, а наприкінці весни – на початку літа наступного року Україна має відновитися в кордонах 1991 року.

Про це керівник Головного управління розвідки Міноборони генерал-майор Кирило Буданов розповів в ексклюзивному інтерв’ю шеф-редактору OBOZREVATEL Оресту Сохару в межах проєкту “Орестократія

Насамперед Кирило Буданов прояснив ситуацію щодо потенційного нового вторгнення з боку Білорусі, де останнім часом демонстративно зміцнюється угруповання російських військ.

“З одного боку, створюється угруповання так званих союзних республік, в яке мають увійти підрозділи ЗС Білорусі та оці терористичні угруповання РФ. Але насправді на території Білорусі на всіх базах довготривалого зберігання розконсервовують техніку і передають в РФ. Вона здебільшого йде на поповнення втрат у Донецькій і Луганській областях. Самі білоруси не мають тих сил, які могли б сильно лякати нас, тому Росія перекидає туди особовий склад і здебільшого з автомобільною технікою. Тобто, це просто картинка. Принаймні на цьому етапі”, – запевнив начальник української розвідки.
Коментуючи поточну ситуацію на фронті, він відзначив, що найважчі бої станом на зараз точаться в районі міст Бахмут і Соледар. Розкривати тактичні плани він зі зрозумілих причин не став, але поділився своїм баченням стратегічного розвитку війни.

“До кінця року ми ще просунемось значно вперед, це будуть значущі перемоги, ви скоро це побачите. Я сподіваюся, що це може бути і Херсон. А наприкінці весни це все має закінчитись. До літа все має завершитися. Для початку – вийдемо на кордони 1991 року. А після завершення війни почнеться дуже серйозний політичний процес, пов’язаний зі змінами в нинішній РФ: від Росії від’єднаються певні регіони. Москва виплачуватиме нам репарації – це все їх чекає і це призведе до зміщення певного економічного центру РФ на нашу територію… Тобто там багато дуже кроків”, – сказав Буданов.

Він припустив, що першими від’єднаються кавказькі республіки, але лише ними справа не обмежиться.

“Та там багато територіальних проблем, “Російська Федерація” – це ж лише назва від федеративності. Це надто велика територія, яка досить тривалий час існує, незрозуміло як, у цих кордонах. Вона трималася виключно на вірі в потужність режиму. Як тільки режим обвалиться, все це посиплеться”, – спрогнозував керівник ГУР МО.

OBOZREVATEL 

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN