Connect with us

Новини

“Пропаганда Кремля заявила, що ракетні обстріли, робота ППО, втеча цивільних до сховищ в Україні – це все “постановка”. Щоб більше “Петріотів” і “Сторм Шедоу” давали”, – Голобуцький

Published

on

“Кремлівська пропаганда завела нову-стару волинку (як з пологовим в Маріуполі): мовляв, ракетні обстріли, повітряна тривога, робота ППО, втеча цивільних до сховищ – це все “постановка”. Щоб більше “Петріотів” і “Сторм Шедоу” давали”, – пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“От тільки курви забули підкоригувати основний набір заяв: Соловйов, Скабєєва, Смірнов, решта так і продовжують моментально радісно повідомляти про “розцвітання Гераней над Києвом”, пуски ракет (іноді з відео пусків) і зліт бойових літаків з ракетами (теж іноді з відео).

Тобто, “Шахеди” і ракети запускають – але повітряні тривоги і евакуація все одно “постановки”?

Чи це спроба так себе втішити через безперервний потік від союзників чимдалі потужнішої зброї до України? Мовляв, це не принциповий антиросійський альянс, би ліквідувати Росію як таку руками ЗСУ, – а це просто артистичні українці так віртуозно викликають жалість і співчуття в цілого світу.

Advertisement

Все ж вони там настільки щільно закоркувались в своєму “русском мірє”, що геть отупіли”.

Прокоментуйте:
Advertisement