Пропагандистка Симоньян стверджує про початок Третьої світової та скаржиться на спроби знищення Росії.

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що Третя світова війна уже почалася. Вона вважає, що “вони”, ймовірно, маючи на увазі, США, не зупиняться поки нібито не знищать Росію.

Свої марення російська журналістка традиційно видавала в ефірі росТБ. Вона зазначила, що наразі варто турбуватися лише про те, куде поверне Третя світова, оскільки вона вже почалася (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Цілком очевидно, що вони не зупиняться. Наступного разу безпілотник буде у наших водах”, – згадала пропагандистка про американський безпілотник MQ-9 Reaper, який збив російський літак.

“Ми повинні бути до цього готові: будуть підводні човни Україні, літаки, все, що можливо, крім ядерної зброї. Будуть військовослужбовці: українські-то закінчуються. Спершу наймані, а потім і чинна армія”, – вважає Симоньян.

“Їх, доки вони нас не знищать, не зупинить нічого, крім одного – неминучої загрози їхньому власному життю”, – констатувала пропагандистка.

Нагадаємо: раніше Симоньян, через більш ніж рік війни, яку розв’язала в Україні держава-агресор, видала, що Росія захопила Київщину і перемогла нашу державу ще на другий-третій день. Далі, як здається пропагандисті, почалася війна Росії проти НАТО на території України.

“Київ як такий ми перемогли в перший тиждень! Ми його, нагадаю… У Гостомелі вже були, скрізь були! Взяли фактично! Так?” – марила пропагандистка.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN