“Прощай, артист!”: не стало зірки радянської сцени, колеги повідомили про горе
Після школи працював у Миколаєві в артілі з ремонту друкарських машинок, займався спортивною гімнастикою, входив до збірної України серед глухих.

14 лютого помер радянський, російський актор кіно, театру і ТБ Геннадій Митрофанов. Заслужений артист РФ пішов на 82-му році життя. Як сказано у некролозі, причиною смерті актора стала важка і тривала хвороба. Пише politeka.net

“Прощай, артист! В історії театру Геннадій Митрофанов назавжди залишиться як один з найяскравіших і талановитих майстрів сцени. Пам’ять про великого артиста житиме в наших серцях. Висловлюємо співчуття рідним і близьким Геннадія Дмитровича”, – йдеться в повідомленні.


Геннадій Митрофанов народився в 1940 році в селищі Порт Ілліча на березі Каспійського моря в Азербайджані в сім’ї військовослужбовця – командира корабля. У два роки Геннадій втратив слух – від застуди.

У 1964 році він закінчив театральну студію при Товаристві глухих. Будучи студентом, почав виїжджати з Театром міміки і жесту на гастролі. На сцені ТМЖ він грав більше 50 років.

Він також знімався у фільмах: “Борисі Годунові”, у фільмах і серіалах “Ленінград. Листопад”, “Анна Карамазофф”, “І чорт з ними”, “Людина К”, “Людина-амфібія. Морський диявол”, “Сволоти”, інших.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN