Прощання з Куравльовим, з’явилися кадри з невтішним сином і онуком: “Ми завжди будемо разом”

Спочатку планувалася, що прощання з актором пройде у відкритому режимі, але згодом родичі змінили свої плани і організували жалобні заходи в закритому форматі.

30 січня не стало знаменитого радянського актора Леоніда Куравльова. Артисту було 85 років. 1 лютого, в Москві проходить церемонія прощання з видатним актором, який в кожній ролі був яскравим і неповторним. Про це повідомляє Starhit.

Спочатку планувалася, що прощання з актором пройде у відкритому режимі, але згодом родичі змінили свої плани і організували жалобні заходи в закритому форматі. В останню путь його проводять тільки близькі. Почалося прощання в Московській Центральній клінічній лікарні.

На церемонію приїхали найближчі родичі, а також деякі колеги і друзі артиста. Син і онук Леоніда В’ячеславовича у розпачі. Вони виголосили жалобні промови, вшанувавши пам’ять родича.

Зокрема син актора згадав про свої світлі дитячі спогади, а також нагадав, що дуже любить свого тата: ” Я тебе дуже люблю, ми завжди будемо разом”.

Також про свою любов до Леоніда Куравльова заявив онук артиста: “Дід, я тебе дуже люблю, мені буде тебе не вистачати”.

Церемонія закінчилася близько полудня. Труну з тілом Куравльова винесли з Центральної клінічної лікарні. О 13.00 годині за московським часом заплановано поховання на Троєкуровському кладовищі в Москві.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )