Просто “геніальне” рішення: Голова “Роскосмосу” пропонує надрукувати грошей замість заморожених активів РФ (відео)

Генеральний директор державної корпорації “Роскосмос” Дмитро Рогозін запропонував надрукувати гроші замість заморожених за кордоном в межах санкцій проти РФ. Про це в суботу, 28 травня, він заявив в ефірі пропагандистського телеканалу “Росія 24”, передають Патріоти України.
Нові гроші, вважає Рогозін, потрібно віддати промисловості. “Ну ось в рахунок саме цих доларів – 350 мільярдів – ми просто фізично можемо випустити свої інвестиційні гроші. … Я вважаю це можливим… Ці гроші можна надрукувати і дати промисловості саме під найпотужніші і найперспективніші інвестиційні проекти”, – сказав голова Роскосмосу.

За словами Рогозіна, якщо його корпорація отримає хоча б один трильйон рублів з цієї суми, відбудеться “різке форсування всіх ключових програм”. “…і створення нової перспективної пілотованої системи, і створення проекту “Зевс” – тема, за якою в нас є семирічна фора щодо Сполучених Штатів, це космічний ядерний буксир. У нас реально просунута ця робота, нам зараз не вистачає коштів на неї. Якщо ці кошти були б, ми негайно штовхнули б за допомогою таких проектів концентрацію інтелекту, технологій, промислового потенціалу, який згуртує принаймні ракетно-космічну галузь і рвоне її буквально вперед”, – стверджує голова Роскосмосу.

Відео дня:

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Просто “геніальне” рішення: Голова “Роскосмосу” пропонує надрукувати грошей замість заморожених активів РФ (відео)