Просто і без пафосу! Просто на дні народженні Зеленського- українці аплодують. Лише свої

Новини

Президент України Володимир Зеленський із нагоди свого 43-дня народження нібито влаштував вечірку в Києві. Святкування відбувалося 29 січня в квартирі співвласника студії “Квартал-95” Тимура Міндіча.

Журналісти програми “Схеми” опублікували фото та відео з дня народження президента. На ньому були присутні близько 30 гостей – усі без захисних масок у розпал карантину.

Святкування дня народження тривало майже вісім годин. Серед присутніх на вечірці помітили першого помічника президента Сергія Шефіра, голову Офісу президента Андрія Єрмака, його заступника Кирила Тимошенка, міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова.

Із представників шоу-бізнесу на дні народження президента були учасники “Кварталу-95” Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Олена Кравець, Валерій Жидков, Степан Казанін, Артем Гагарін та інші. Привітати президента також прийшов режисер серіалу “Слуга народу” Олексій Кірющенко.

Зазначається, що квартира Зеленського розташована в тому ж будинку на Грушевського 9а. Навколо будівлі в той вечір бачили співробітників Управління державної охорони України та поліцейські машини. “Швидка” з кортежу президента стояла в кількох кварталах.

Нагадаємо, шостому президенту України Володимиру Зеленському 25 січня виповнилося 43 роки. Він є наймолодшим головою держави. Політик народився в 1978 році в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У свій день народження Президент показав, як розпочався його день. Так, Зеленський опублікував фото зі спортивного залу в себе в Instagram.

“7 на годиннику. 43 за паспортом. 30 у душі”, – підписав знімок Зеленський. У коментарях підписники почали вітати президента зі святом.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий