Просто на засіданні! Кабмін призначив їх – скандальні чиновники отримали високі посади. Українці шоковані!

Новини

Кабінет Міністрів України погодив призначення заступників глав трьох обласних державних адміністрацій, повідомив представник уряду у Верховній Раді України Василь Мокан в Facebook.

Першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Кабмін призначив Бориса Волошенкова. Ще одним заступником голови Одеської ОДА став Костянтин Гой.

Антона Деньгуба призначили заступником глави Харківської ОДА, а Олену Думу – заступником голови Чернігівської ОДА.

За інформацією одеського видання Думська, Волошенков – батько одеського політика Дмитра Волошенкова, який до 2014 року очолював міську організацію Партії регіонів і теж займав посаду віце-губернатора. Волошенков-старший очолює громадську організацію “Одеса-Шанхай 1871”. Крім того, він керує одеським офісом адвокатської фірми “Актіо”, уточнило видання.

Деньгуб в коментарі харківському міському сайту 057.ua повідомив, що після призначення буде відповідати в Харківській ОДА за масові комунікації, звернення громадян, внутрішню політику, культуру і туризм, а також за цифрову трансформацію.

Дума з січня по травень 2020 року працювала директором Фонду соціального страхування. Її усунули з посади за грубе порушення законодавства про працю, загальнообов’язкового державного соціального страхування та інших законів фонду, писало Громадське 12 січня. Своє відсторонення від посади Дума назвала безпідставним і незаконним. Зараз вона очолює Всеукраїнську профспілку “Рідна Земля”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий