Просто на засіданні! Тимошенко влаштувала істерику – після довгого мовчання. Леді Ю не впізнають – країна на ногах!

Новини

25 січня, на Погоджувальній Раді лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко постала в оновленому іміджі: без окулярів, з об’ємною зачіскою з хвилястого волосся нового кольору, зібраного у пучок, макіяжем з акцентом на брови та очі. Водночас впало в око, що у Тимошенко змінилось і саме обличчя.

Ці зміни прокоментувала косметолог, очільниця Клініки сучасної косметології Ірини Кравчук. «Найвірогідніше, Тимошенко була проведена корекція середньої та нижньої третини обличчя: форми підборіддя та відновлення об’єму губ», – сказала фахівчиня.

За словами експертки, ці процедури можна провести як ін’єкційно у косметологічній клініці – філерами на основі гіалуронової кислоти, так і за допомогою пластичної хірургії шляхом ліпофілингу: введення під шкіру натурального жиру.

«Швидше за все, у даному випадку йдеться про ліпофілинг. Ця процедура рекомендована жінкам такого віку, її досить часто роблять ровесниці Тимошенко. Нагадаємо, Тимошенко у листопаді відзначила 60-річчя.

Зараз обличчя політикині ще дещо набрякле, однак за місяць-два, після завершення процесу реабілітації, Юлія Володимирівна матиме набагато кращий вигляд. Хочу сказати, процедуру зробив хороший фахівець, оскільки все зроблено відповідно до її параметрів обличчя. За пару місяців усе виглядатиме натурально», – зазначила Кравчук.

І поки всі обговорюють зовнішність Тимошенко, партія “ВО “Батьківщина” закликає Верховну Раду розпочати роботу з вирішення питання щодо зменшення ціни на газ.

Як повідомляє прес-служба політсили, лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко під час виступу на погоджувальній раді лідерів депутатських фракцій і комітетів наголосила, що причиною сьогоднішньої кризи є рішення семирічної давнини, коли з корупційною метою українців позбавили дешевого газу власного видобутку. Вже тоді, за її словами, це дозволило попередній владі підвищити ціни в 11 разів, а нинішня влада “продовжила грабувати людей, піднімаючи ціни ще більше”.

“За результатами проведеного державного аудиту НАК “Нафтогаз” вивів із країни 225 млрд грн і 75 млрд грн не доплатив у бюджет. Коли прийшла нова влада, вона мусила б випалювати це розпеченим залізом. Де кримінальні справи про виведені 225 млрд грн грошей? Де кримінальні справи проти Коболєва, проти Вітренка, проти всіх попередників, які все це робили?” – заявила Тимошенко.

Так, політик переконана, що треба негайно ухвалити законопроект №1177, згідно з яким громадянам України відпускався б газ власного видобутку з рентабельністю не вище ніж 30%. У законі також треба визначити, що газ із газових сховищ відпускається за тією самою ціною, за якою його було закачано, з урахуванням вартості зберігання і транспортування. Це, за словами Тимошенко, дасть змогу швидко знизити ціну палива для населення.

“Ціна на газ не буде вищою за три гривні за кубометр, а не сім гривень, як зараз пропонують”, – пояснила вона.

Окрім цього, вона наголосила, що заради швидкого ухвалення зазначеного рішення “Батьківщина” готова відкликати свій законопроект і подати спільний – від імені всіх фракцій парламенту.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN