Connect with us

Новини

“Просто прийдуть люди і наваляюtь”: Кондратюк різко висловився про “перевзування” Лободи

Published

on

Відомий продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк розповів, що думає про “перевзування” Світлани Лободи та Макса Барських.

Українським артистам, які після 2014 року виступали в росії, а після початку повномасштабного вторгнення раптом “перевзулися” та заявили про свою проукраїнську позицію, потрібно дати шанс. Зокрема, йдеться про Макса Барських та Світлану Лободу , які виїхали з росії та почали випускати пісні українською мовою.

Про це в інтерв’ю “Українській правді” розповів багаторічний ведучий шоу “Караоке на Майдані” та продюсер Ігор Кондратюк.

За його словами, він вірить у щирість деяких артистів, які повернулися до українського шоу-бізнесу.

“Я обом даю з ним шанс, щоб нарешті до них дійшло, що ну вони поводилися ганебно, після того, як росія окупувала Крим, ну і так далі. Ось 8 років ганьби для всіх українських артистів, які виступали в росії”.

Advertisement
Ігор Кондратюк

Однак, щодо Лободи, то скасування її концерту Кондратюк схвалює, оскільки це просто вберегло її фізично. На думку продюсера, на концерті, що планувався у Києві, зірці могли б влаштувати фізичну розправу.

“Моя думка така, що я не хочу бачити їх на концертних майданчиках ще дуже довго. Надавати їм майданчики – це наражати їх на небезпеку, їм не допоможе жодна охорона. Тому що просто прийдуть люди і навалять”, – каже Ігор Кондратюк.

Він нагадав, як уже після 2014 року Світлана Лобода намагалася влаштувати концерт в одному з одеських клубів, але їй не дали цього зробити, і довелося просто зі сцени тікати. На думку Кондратюка, і у Києві повторилася б ця історія.

Світлана Лобода
Прокоментуйте:
Advertisement