Просто зараз! Прийшли до президента – на Банковій відбувається немислиме. Поліція напоготові!

Різне

Вранці у вівторок, 15 грудня, столичні правоохоронці і нацгвардійці перейшли на посилений режим забезпечення безпеки у зв’язку з протестами в центрі Києва. А протестувальники біля Верховної Ради підприємці розстелили червону килимову доріжку для депутатів.

“Сьогодні біля Верховної Ради України та інших органів державної влади в центрі столиці заплановано проведення масових заходів. Щоб не допустити будь-яких правопорушень і забезпечити мирне проведення акцій, правоохоронці посилили заходи безпеки в урядовому кварталі”, – заявили в поліції.

Поліція діалогу і інші профільні служби контактують з учасниками акції протесту і пояснюють їм, що в ході мітингу потрібно дотримуватися закону і не допускати правопорушень. У поліції також попереджають киян, що сьогодні можливе обмеження дорожнього руху на окремих центральних вулицях Києва через акції протесту.

За даними кореспондента “Страни”, протестуючі вже перекрили рух автомобілів по вулиці Грушевського і Шовковичної. Вони розстеляють червону килимову доріжку для депутатів.

“По ній може пройтися той, хто нас підтримує”, – розповіла активістка.

Протестуючі під Радою ФОПи почали марш по центру столиці.

«Покажемо їм свою силу», – заявив лідер руху Сергій Доротич.

Зараз колона йде по вулиці Інститутській до Майдану Незалежності, де можливо будуть встановлювати намети, щоб почати «Податковий майдан».

Зараз протестувальники від Ради пройшлися до Офісу президента, далі крокують якраз на Хрещатик і Майдан Незалежності. Правоохоронців в урядовому кварталі дуже багато. Біля Офісу президента протестуючі запалили фаєри.

“ФОПи поміняли традиційний маршрут і вирушили з-під Ради прямо під Офіс президента, де запалили димові шашки в колір національного прапора.

Як повідомляє наш журналіст, також підприємці несуть в руках зображення з образливим жестом.

Далі учасники мітингу прямують вниз на Хрещатик до Бессарабського ринку. До Ради ФОПи піднімуться вулицею Грушевського “, – пише тг-канал PavlovskyNews.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN