Просто зараз! У суді відбувається немислиме – скандальний екснардеп зник. Телефон не відповідає – прокурори в шоці!

Різне

Екс-нардеп і колишній власник корпорації “Укрбуд” Максим Микитась не прийшов на суд з обрання запобіжного заходу у справі про замовлення викрадення столичного адвоката.

Також не з’явилися його захисники. Сторона звинувачення під час засідання в Шевченківському райсуді повідомила, що і Микитась, і його адвокати були проінформовані про дату і час засідання. Прокурори попросили суддю дозволити примусовий привід підозрюваного.

Запобіжний захід Микитасю мали обрати ще вчора, проте захист підозрюваного оголосила відвід слідчому судді. Вчора і Микитась, і адвокати були присутні, але підозрюваний не прибув вчасно – він з’явився в суді тільки близько 17 години, а засідання мало розпочатися о 14:00.

Правоохоронці також повідомили, що телефон підозрюваного був вимкнений, а вдома, за словами дружини Микитася, його не було.

“Сьогодні зранку продовжилося засідання суду у справі забудовника і екс-нардепа Максима Микитася. Почалося воно яскраво – в будівлю суду увійшло 40 невідомих молодиків спортивної зовнішності. Пришли вони протестувати. Проти … заступника голови ОП Олега Татарова.

Ну і перша важлива новина з сьогоднішнього засідання – заяву адвокатів Микитася про відвід судді не задоволено.

На сьогоднішнє передноворічне засідання суду завдання у сторін прості. Адвокати Микитася хочуть максимально затягнути розгляд (і роблять це з вчора). Звинувачення хоче відправити його під арешт. І поки, судячи з усього, все до того йде “, – писали раніше” Клименки “.

“Триває засідання у справі Максима Микитася. Почалося все дивно – натовп” активістів “в балаклавах увійшов до суду. Правда, за їхнім твердженням прийшли вони протестувати проти Татарова 🤷🏻♂

Заяву адвокатів Микитася про відвід судді не задоволено. А зараз взагалі почалося щось дивне. Колеги пишуть, що Микитась зник із залу суду. При цьому, йому почали обирати запобіжний захід “, – коментують засідання” Вести “.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN