Connect with us

Новини

Проти Залужного та Сирського росія розпочала огидну гру: “Виділяються великі гроші…”

Російська федерація не має успіхів на фронті, тому запустила нову психологічну операцію.

У російському інфополі поширюють фейкову інформацію про нібито ліквідацію українських командувачів. Протягом тижня зафіксували як мінімум три повідомлення, про загибель головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та командувача Східного угрупування військ генерал-полковника Олександра Сирського. politeka.net

Журналіст та політичний діяч Ігор Яковенко в ефірі “24 Каналу” пояснив, що росія розпочала проти командувачів української армії огидну гру.

За його словами, російські журналісти отримали наказ зверху і тепер ведуть психологічну інформаційну операцію або так звану гру з моральним станом українців.

“Це спроба надихнути росіян і змусити українців нервувати. Це вся брехня і огидна гра. Під час війни це існує постійно. Тобто закидаються ось такі брехливі повідомлення та новини, якими росія намагається посіяти паніку серед українців. Але жодної паніки вони не сіють, тому що жителі України не вірять жодному повідомленню ЗМІ росії”, – розповів Ігор Яковенко.

Ігор Яковенко додав, що сьогоднішні дії пропаганди росії настільки безглузді, що їх можна пояснити лише тим, що виділяються великі гроші. Тобто російським журналістам платять великі гроші, щоб вони брехали. При цьому рейтинги топ-пропагандистів знижуються.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement