Connect with us

Новини

“Противник дуже боїться”: боєць розповів щодо контрнаступу ЗСУ і сюрпризи для окупантів

Українське військове командування готує для окупантів низку сюрпризів.Про це, як пише Politeka.net, розповів військовий ЗСУ і громадський активіст Євген Карась.

«Ми бачимо, що перекидається на лінію фронта вже найбільш вмотивовані, бадьорі і затяті козаки. Є певні процеси, які відбуваються на ділянках фронту на Донбасі, ми думаємо, що буде весело. Командування, звичайно, готує сюрпризи. Ніхто з нас точно незнає, де будет наступ, а хто знає той не скаже і не треба цього знати, томущо ми бачимо, що наше командування було здатне раелізовувати різні сюрпризи, цікаві маневри», – підкреслив Карась в ефірі “Фабрики новин”.

Захисник також повідомив, що росіяни зараз намагаються робити з Авдієвкою те саме, що з Бахмутом.

Говорячи про майбутній контрнаступ ЗСУ, боєць зазначив, що ворог його дуже боїться.

«Наше командування, думаю, нас здивує. Ми очікуємо, що колись буде Мелітопольский напрямок, томущо він надто солодкий і противник дуже боїться, що ми там будемо наступати. Але де насправді будуть наступати ЗСУ ми не знаємо. Але, судячи з усього, весна точно не буде нудною. І щось мені підказує, що ЗСУ мають низку сюрпризів, які частково здивують противника і дозволять нам виконати задачу так, як ворог не очікує», – запевнив Карась, додавши, що внаслідок контрнаступу просування українських захисників на лінії фронту точно буде.

Advertisement
ЗСУ, фронт, битва, поле бою
Прокоментуйте:
Advertisement