Провокація в Донецьку! Звільнили всіх – перший указ окупантів: 2 тисячі солдат. Розвідка злила!

У Російській федерації практика використовувати ув’язнених для ведення війни проти Української держави поширена ще з 2014-го року. Відтак, ще на початку війни, 8 років тому, російські загарбники неодноразово звільняли в’язнів і завозили їх до Луганська й Донецька. Переважно звільнені злочинці приїжджали з Ростова і вдавали з себе місцевих жителів і нападали на людей з проукраїнською позицією.

За даними джерел 24 каналу в українських спецслужбах, коли Донбас вже був окупованим, зведені терористичні бандформування почали поповнювати за рахунок в’язнів з окупованих міст. Випускали на волю виключно тих, хто не вчиняв тяжкі злочини, а також висловлював бажання вбивати українців.

Втім, антиукраїнські погляди в в’язницях на Донеччині поділяло не дуже багато в’язнів, тому на війну погодилося не дуже багато злочинців. А от з російських тюрем у 2014-му випустили щонайменше 3 тисячі осіб, якими комплектували “армії” сепаратистів.

ВИПУСКАТИМУТЬ НАВІТЬ ВБИВЦЬ

  • У 2014-му загони, в яких перебували ув’язнені, відправляли на найгарячіші позиції, через що майже всі злочинці були знищені. Пізніше Росія “навела лад” у складах 1 та 2 армійських корпусів, впровадила “контрактну” службу, та взяла бандформування під власний контроль.
  • І хоча ні про яку законність в ОРДЛО ніколи не йшлося, до загонів бойовиків Донбасу припинили набирати тих, хто вчиняв тяжкі злочини, а про формулювання “змити провину кров’ю” на кілька років забули.
  • Ситуація змінилася у лютому 2022-го, коли Росія повномасштабно вдерлася до України. Левова частка зведених загонів терористів втратила свою боєздатність внаслідок марних спроб прориву позицій Об’єднаних сил. Російські загарбницькі війська зазнали величезних втрат, через що у Кремля виникла проблема з критичною нестачею особового складу.
  • Внаслідок неможливості швидко залучити достатню кількість навчених воїнів, Москва вирішила закидати Україну гарматним м’ясом. Втім, навіть із цим виникли проблеми – бажаючих брати участь у бойових діях багато не знайшлося.
  • До того ж у генштабі Росії не відмовилися від своєї звичної тактики – пускати вперед “другосортні” стрілецькі формування для викриття позицій ЗСУ, після чого обстрілювати українських захисників артилерією.
  • Цей підхід вимагає наявності величезної кількості людей, чиє життя для Путіна нічого не вартує. Тому у квазіреспубліках посилили мобілізацію, а по всій Росії оголосили про збір добровольців серед ув’язнених.
  • На війну відправляють навіть вбивць та ґвалтівників, аби лише вони висловили бажання стати добровольцями.

За останній тиждень у місця дислокації підрозділів так званих “ДНР” та “ЛНР” окупанти привезли понад 2 тисячі ув’язнених. Всі вони погодилися отримати свободу в обмін на участь у бойових діях. Згідно з умовами дострокового виходу з в’язниці, воєнні злочинці пообіцяли ув’язненим скасування судимості. Натомість відпущені з тюрем мають виконувати накази російських військових фактично за їжу.

Відео дня:

Крім того, за даними українських спецслужб, росіяни cуттєво посилили тиск на військкомати ОРДЛО, аби на Донеччині та Луганщині відловлювали більше чоловіків, які ухиляються від мобілізації. Згідно з рознарядкою, яку надіслали згори, на Донбасі мають додатково мобілізувати понад 15 тисяч осіб.

Аби військкоми не могли приховувати жителів Донбасу за хабарі, до них приставили наглядачів з ФСБ. Разом із “поліцейськими” та представниками військкоматів російські спецслужбісти здійснюють поквартирні обходи по всіх окупованих містах.

Подекуди, аби напевно спіймати всіх чоловіків, нелюди імітують пожежі у багатоповерхівках. Злочинці кидають у під’їзд димову шашку, після чого починають голосно кричати про загоряння та необхідність евакуації. Чоловіків, які вибігають на вулицю, миттєво затримують та відправляють на фронт без права навіть зібрати речі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
BBCcCNN
Провокація в Донецьку! Звільнили всіх – перший указ окупантів: 2 тисячі солдат. Розвідка злила!