Пряме втручання армій США, НАТО чи Туреччини: Арестович пояснив, чи можна звільнити Маріуполь

Російські окупанти хочуть до 9 травня “добити” захисників Маріуполя на Азовсталі та піднести “перемогу” над полком Азов в якості подарунка російському диктатору Володимиру Путіну. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв’ю Фейгін Live, передають Патріоти України.

За його словами, путінські солдати увірвалися на територію комбінату Азовсталь – там третій день йдуть важкі бої. “Я чітко бачу бажання добити Азов… Подати 9 травня “перемогу” над Азовом, вони хочуть Путіну її “принести”. Кращий подарунок володареві – це ж голова його ворога. Вони дуже хочуть це зробити, але подивимося, чи вдасться. Але зусилля вони роблять крайні. Як я зрозумів з повідомлень самого Азова і тих, хто обороняє Азовсталь, що третій день безперервні штурми йдуть і бої”, – розповів він.

Українська влада не може допомогти захисникам Маріуполя військовим шляхом, оскільки найближчі сили ЗСУ знаходяться щонайменше за 60 км від міста. Вони теж під тиском противника.

Щоби врятувати захисників Маріуполя Україна викоритсовує політико-дипломатичний шлях, задіяні “перші особи всіх значущих організацій, церков і країн”. Путіну пропонували різні варіанти вирішення ситуації, але кремлівський диктатор не погодився. “Там є конкретне завдання – добити за будь-яку ціну, розриваючи міжнародні зв’язки, ризикуючи репутацією і сварячись з лідерами країн, з якими не варто було б сваритися, але принципово добити Азов”, – сказав Арестович.

Відео дня:

“Ми ж дорослі люди, ми розуміємо, що військових способів немає… Або пряме втручання армій США, НАТО або Туреччини. Це такий же нереальний варіант, як і пропозиція української армії як-небудь звільнити”, –резюмував радник глави Офісу президента.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Пряме втручання армій США, НАТО чи Туреччини: Арестович пояснив, чи можна звільнити Маріуполь