Прямо на каналі! Медведчук закляк – не пройшло й місяця! Такого сорому ще не бачили – глядачів не буде!

Новини

Не пройшло й місяця з моменту закриття проросійських телеканалів ZIK, NewsOne та “112 Україна”, як професійні пропагандисти спробували запустити свій новий проєкт. Вони відзначилися спробою працювати на “Першому незалежному”, розпочинає свій блог Олег Климчук.

Однак переможцями у відповідній ситуації їм так і не вдалося стати, адже не пропрацювавши й години в ефірі – їх відключили від трансляції. До такого кроку вдалися телекомунікаційні кабельні провайдери після того, як отримали вимогу від Служби безпеки не надавати жодних послуг новозліпленому телеканалу.

Політолог Олег Саакян зазначив, що це була демонстрація того, що держава контролює ситуацію, адже відкриття цього телеканалу вплинуло б на рівень довіри до влади.

“Звісно, це в судах може бути “відкачано” назад, але це точно є сильним кроком з боку Зеленського щодо демонстрації власної рішучості по боротьбі з російським впливом”, – сказав Саакян.

Історія спроби взяти реванш на новому медіамайданчику почалася з того, що 100 працівників медведчуківських телеканалів спершу створили холдинг “Новини” – зі статутним капіталом всього 100 гривень.

З такими статками, за даними видання “Детектор медіа”, вони викупили Львівський телеканал “Перший незалежний”, на базі якого і почали лити стару пропаганду, переконуючи, що вони просто втілення незалежності та любові до України.

Утім попри багатообіцяльну назву, незалежності там, звісно, не було й бути не може. Запуск та розкрутка нового телеканалу справа не дешева, коштує таке задоволення не 100 гривень і навіть не 100 зарплат працівників каналу.

За словами медіаексперта Дмитра Сіманського, щоб створити якісний продукт, потрібно щонайменше сотні тисяч доларів. Утім факт купівлі саме львівського телеканалу та ще й у представника партії “Свобода”, на думку політолога Олега Саакяна, є досить тривожним знаком.

Не шкодуючи грошей, Віктор Медведчук поспішав повернути свого глядача, адже закриття телеканалів не тільки зменшило вплив на них, це боляче вдарило і по його особистому рейтингу.

Кум з Кремля не заступився, а відтак і грізність образу Медведчука стрімко падає в очах однопартійців, де водночас немає монолітності і на роль нового улюбленця Путіна вистачає охочих. Проте залежних від проросійської істерії глядачів – трохи зменшиться.

Сотні тисяч людей дивилися ці телеканали. Ці люди в якийсь момент втратили чергову свою дозу “антиукраїнського наркотику”. Їм перестали кожні 15 хвилин розповідати про злочинних “соросят” чи змову масонів,– пояснив медіаексперт Дмитро Сіманський.

Очевидно, що спроби створення нових телеканалів, інформаційних сайтів, телеграм-каналів є і будуть. Утім швидко відновити збитий рейтинг не вдасться, а відтак – глядач розпорошиться.

Так звані прихильники медведчуківських телеканалів можуть звернути увагу на схожі – проросійські. Однак є ймовірність переходу на проукраїнські телеканали. Проте у “зазомбованих” глядачів з’являється можливість зняти путінські окуляри і поглянути на світ українськими очима.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий