Прямо на похоронах! Таємний дзвінок – вчинок Кличка шокував всіх. Гучний скандал – рішав на церемонії!

Різне

Журналістка Світлана Крюкова, яка побувала в Харкові на похоронах мера Геннадія Кернеса, підслухала телефонну розмову столичного міського голови Віталія Кличка, яка стосувалася, як вона стверджує, «розносу в мотлох» одного з київських ресторанів.

«Один з гостей на похоронній церемонії у Кернеса – мер Києва Кличко – в проміжках між селфі в залі скорботи раптово робить дзвінок. Зона VIP. Я сиджу поряд, прикинувшись тумбочкою. Мер мене не впізнає, але рефлекторно відходить до стінки і прикриває телефон рукою. Я ж зазвичай підслуховую розмову. Обличчя чайником, вухо – локатор. Завжди так роблю », – пише Крюкова в соцмережах і додає, що столичний міський голова розмовляв« з кимось в погонах » і «давав йому вказівки», нарікаючи, що співрозмовник не забезпечив« стирання з землі» ресторану, розташованого поруч зі станцією метро «Золоті ворота».

За її словами, у підприємців «все законно», а мер Києва «не тільки тітушки з Чоколовки, а ще й беспредельщики, які ігнорують рішення суду».

Пізніше вона додала, що в цьому закладі «за забавним збігом обставин, на початку тижня депутат Ілля Ківа за 100 грн в місяць зняв приміщення ресторану і обгрунтував там депутатську приймальню». Крюкова стверджує, що тепер Ківа «сидить і чекає» співробітників поліції і «головного по кіосках в місті».

Раніше повідомлялося про подробиці заповіту померлого мера Харкова – його майно успадковують дружина і троє дітей: Оксана і Родіон Гайсинські, Кирило Кернес і Данило Привалов.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN