Прямо в ДБР! Цирк на всю країну: Порошенко втік з допиту – відео розірвало мережу. Немислимо!

П’ятий президент, народний депутат Петро Порошенко відмовився від дачі показів слідчому та пішов з Державного бюро розслідувань, про це повідомляє ДБР.

Також, ідеться в повідомленні, Порошенко відмовився підписувати протокол, що документально зафіксовано. Про наступну дату виклику Петра Порошенка до ДБР буде повідомлено додатково.

Як нагадали в бюро, слідчий ДБР викликав Порошенка сьогодні об 11:00.

Державне бюро розслідувань 20 грудня 2021 року п’ятому Президенту України, нині народному депутату України Порошенку П.О., повідомило про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації) КК України.

Статус народного депутата не дає права ігнорувати Кримінальний процесуальний кодекс України. Підкреслюємо, брати участь у процесуальних діях є обов’язком П. Порошенка. Саме закон визначає, що у нього є певні обов’язки, які він має виконувати, а не керуватися особистими бажаннями щодо цього. Відмова співпрацювати зі слідством і давати покази може свідчити про те, що П. Порошенко усвідомлює свою провину і саме тому намагається зірвати проведення законних процесуальних дій, – зазначається у повідомленні.

19 січня Печерський райсуд обрав Порошенку  запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Також суд поклав на Порошенка низку процесуальних обов’язків: не відлучатися з місця проживання, здати слідчому на зберігання паспорти та прибувати до слідчого за першим викликом. Термін дії ухвали – до 19 березня.

У вересні-листопаді 2021 року в цьому провадженні вже повідомили про підозру народному депутату від ОПЗЖ Віктору Медведчуку, колишньому міністру енергетики Володимиру Демчишину та бізнесмену Сергію Кузярі. Медведчуку обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Кузярі спочатку обрали тримання під вартою, а через кілька місяців замінили на цілодобовий домашній арешт. Демчишин перебуває у міжнародному розшуку.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар