Прямо в центрі Києва! Таємна змова Порошенко: разом з РФ. Сивочолий в ауті – вже не секрет, все відомо

Силовики вчора затримали екс-полковника поліції Голубана, який мав організувати сутички та провокації на Банковій. Але при цьому чомусь немає затриманих хоча б серед частини тих титушок, яких мав привести Голубан. Пише телеграм-канал Вертикаль.

Джерела у силових структурах пояснюють усе так. Часу було мало, людських ресурсів теж не вистачало, тому вирішили бити одразу по самій «верхівці айсбергу» з розрахунку, що «титухани» розбігнуться. Так, власне, і вийшло – Голубана взяли, і спроби провокацій під ВП на замовлення Порошенка провалилися.

Саме так – замовниками Голубана зрештою виявилися люди, які безпосередньо пов’язані з Петром Порошенком. І арешт Голубана був прямим сигналом «сивочолому гетьману» – що всі його «багатоходівки» сипляться, як тільки держава виявляє силу.

Арешт Голубана – це був також «сигнал» Авакову, що він з кінцями втратив “стерно правління” і вплив у структурах МВС. Як вже згадувалось, організатором провокацій, які планувалися в низці міст України та біля Офісу президента, виявився експолковник поліції Юрій Голубан, якого підозрювали у співпраці з російськими найманцями. Стверджує Українська правда, посилаючись на власних анонімних співрозмовників.

Джерела підтверджують, що Голубан реально був організатором запланованих заворушень. Він звільнений у 2018 році з лав Нацполіції. На нього Служба безпеки заводила справу за підозрою у співпраці з бойовиками, але вона не дала результатів, зазначає співрозмовник.

Група осіб, яку затримали правоохоронці, попередивши масові заворушення в Україні, не єдина. У МВС припускають, що ця провокація є елементом гібридної війни Росії. Пише Новое время.

Те, що Росія так діє і буде продовжувати робити це далі, не є таємницею, і розвідка це підтверджує. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

Безпосередньо по цій групі ми стали працювати близько тижня тому. Працювали б по ній і далі, якби під час слідчих дій не отримали інформації, що крім цієї, існують ще інші групи. За словами зловмисників, вони у разі чого готові підстрахувати дії першої групи,– сказав він.

Правоохоронці працюють над затриманнями решти учасників злочинної групи. Вони планували “підірвати правопорядок” в інших обласних центрах, поза Києвом.

На днях, в Києві затримали групу осіб, яка планувала масові заворушення в центрі Києва. Кількість таких осіб планували зібрати до 5 тисяч, з яких півтори тисячі складали так звані “тітушки”,– розповів Монастирський.

Саме “тітушки” мали влаштувати бійки з правоохоронцями. Міністр каже, що мала “обов’язково пролитись кров і застосуватись насилля”. Зловмисники планували палити шини та застосовувати вогнегасники.

Після акції в столиці, заворушення мали “перекинутись” на області, що близькі до Росії. Мовиться про Сумську, Чернігівську та Полтавську області.

Поліція продемонструвала відео, на якому – організатори заворушень. Керівник Нацполіції Ігор Клименко наголосив, що організаторів затримали 30 січня. Саме масове заворушення мало стартувати вранці 31 січня біля Офісу Президента.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN