“Пригожин бреше, “вагнерівці” тікали першими”: Український військовий розповів деталі успішної операції ЗСУ під Бахмутом

Засновник російської ПВК “Вагнера” Євген Пригожин звинуватив війська міноборони РФ у втечі з позицій під Бахмутом, однак “вагнерівці” тікали звідти першими. Військові регулярної армії Росії під час наступу Сил оборони України намагалися відбиватися. Про це розповів у коментарі CNN український військовий зі складу 3-ї ОШБ командир 1-го штурмового батальйону із позивним “Ролло”, передають Патріоти України.

За результатами успішної операції Україна повернула собі деякі позиції в Бахмуті. “Пригожин бреше. Вагнерівці тікали першими з поля бою. А регулярна російська армія ще билась”, – зазначив український боєць.

Він зазначив, що операція була добре спланована, Силам оборони сприяла навіть погода, завдяки чому вдалося вдалося використати все озброєння, зокрема і HIMARS.

За словами “Ролло”, окупанти капітулювали лише після того, як потрапили в оточення. Їхній резерв перебував далеко, що дозволило українським бійцям знищити і відтіснити ворога. У тому бою путінська армія втратила від 200 до 300 солдатів.

Нагадаємо: напередодні Пригожин звинуватив російські регулярні війська у втечі з позицій. Він заявив, що “вагнерівці” довго завойовували і втримували вказані території, а коли передали їх військам міноборони РФ – ті втекли.

“У противника повністю звільнено дорогу Часів Яр – Бахмут, яку ми блокували, що називалося оточенням Бахмута, і противник зуміє користуватися цією дорогою – раз, а друге – він зайняв тактичні висоти”, – поскаржився на наслідки відступу окупантів Пригожин.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )