Connect with us

Новини

Пригожин готується брати нове місто: у Бахмуті окупанти зайшли в глухий кут

Українські війська вдаються до контрнаступальних дій на деяких напрямках під Бахмутом, використовуючи принцип активної оборони.

Українські воїни вживають контрнаступних дій за деякими напрямками. Ворог стягує все більше ресурсів під Бахмут, але ЗСУ стримують атаки і навіть відвойовують території біля Бахмуту. Тим часом ватажок ПВК “Вагнера” ​​Євген Пригожин називає нове місто, яке хоче взяти. politeka.net

Про це детальніше розповів в ефірі “24 Каналу” військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан.

Зокрема, Євген Пригожин заявив, що збирається брати Слов’янськ після невдач у Бахмуті.

За словами Романа Світана, ватажок ПВК “Вагнера” ​​намагається вже дев’ять місяців відвоювати Бахмут. При цьому російській армії вже немає сенсу брати місто, бо українські війська знищили угруповання, яке хотіло з Бахмута рушити на Слов’янськ. Тому вже немає сенсу рухатися на Слов’янськ із півдня.

Пригожин, Вагнер, ПВК

“У Бахмуті окупанти зайшли в глухий кут, а Пригожин йде зі швидкістю черепахи рухається на Слов’янськ і намагається всю решту армії росії заманити туди. Але росіянам не потрібний напрямок на Слов’янськ, тому що з півночі до міста вже не підійти, там скрізь наші війська”, – підкреслив Роман Світан.

Полковник запасу ЗСУ зазначив, що Пригожин виконує завдання, яке було поставлено ще рік тому. При цьому його ніхто з командування росії ще не знімав, перекинувши відповідальність за невдачу на самого Пригожина та його зграю.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement