Пригожин поскаржився, що ЗСУ стягнули нові угруповання до Бахмута, і почав канючити боєприпаси

Власник російської приватної військової компанії “Вагнер” Євген Пригожин заявив, що Збройні сили України стягують у напрямку Бахмута кілька угруповань, необхідних для деблокади міста. Підкріплення перекидають у наближені до нього населені пункти на Донеччині.

Відповідь “кухаря Путіна” російським журналістам була опублікована в Telegram-каналі “Кепка Пригожина”. Він також визнав, що українські війська битимуться за Бахмут до кінця – це, за його словами, очевидно. war.obozrevatel.com

“ПВК “Вагнер” блокує Бахмут. Для того, щоб розблокувати Бахмут, бажано заблокувати ПВК “Вагнер”. Для цього ЗСУ створила низку угруповань”, – сказав Пригожин.

Пригожин поскаржився, що ЗСУ стягнули нові угруповання до Бахмута, і почав канючити боєприпаси

Він розповів, що “стукає у всі двері”, щоб його найманцям дали боєприпаси та підкріплення. Також власник ПВК просить, щоб “вагнерівцям” допомогли прикрити фланги. Однак, зважаючи на все, з цим виникнуть проблеми, оскільки його представника зараз вигнали зі штабу. З “кухарем Путіна” у командуванні російської армії та міноборони взаємодіяти не хочуть.

“У разі, якщо всі злагоджено, без амбіцій, в***онів та істерик зроблять цю спільну роботу, то тоді ми блокуємо ВСУ, а ВСУ нас не блокує. Якщо ні, то всім прийде п***ець. Ось, власне кажучи, і ваша відповідь”, – додав власник ПВК.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN