Пригожин у “печальному настрої”: ЗМІ дізналися причину

Як повідомило джерело, “все йде до спроб косплеїти “Вагнер” і плодити ПВК”.

Ватажок “вагнерівців” Євген Пригожин перебуває “у печальному настрої”. Річ у тім, що він побоюється спроб “розмити” його ПВК. УНІАН

Як повідомляє проект “ВЧК-ОГПУ” з посиланням на інформоване джерело, “все йде до спроб косплеїти “Вагнер” і плодити ПВК”.

“І ціль цього зовсім не створити боєздатні приватні армії, а зменшити вплив Пригожина, “розмити” “Вагнер” (який стане лише одним із десятка аналогічних ПВК), а також переманити з нього найбільш підготовлені кадри”, – зазначило джерело.

За даними співрозмовника проекту, безпековики “Вагнера” вже інформують про те, що розірвання контракту для переходу в іншу ПВК розглядатиметься як зрада. Гіпотетично обговорювалося об’єднання “Вагнера” з “кадирівцями”. Втім, такий варіант малоймовірний.

“Багато ветеранів не дуже люблять “кадирівців”, “кадирівці” не дуже люблять колишніх карних злочинців. Але головне – стилі ведення війни такі різні, що це не можна поєднати. І “кадирівці” – це набір підрозділів, а “Вагнер” – армія. Коротше, немає навіть зачіпок, як це поєднати”, – зазначило джерело.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN