Пригожин: Україна обов’язково піде повертати свої території, які належали їй до 2014 року

Одіозний російський олігарх та голова ПВК “Вагнер” Євген Пригожин переконаний, що війська України звільнятимуть території, зайняті окупантами з 2014 року. В іншому випадку армія загарбників уже зупинилася б на існуючих лініях і повномасштабна війна вже закінчилася б.war.obozrevatel.com

Такою думкою Пригожин поділився на своєму Telegram-каналі. Так він відповів на запитання своїх підписників про терміни завершення “СВО”, адже фактично до кожного російського будинку вже надійшла похоронка, а ті, до кого ще не надійшла, живуть у тривожному очікуванні.

“Звичайно, спецоперація може закінчитися хоч завтра. Можна відвести всі лінії, на яких зараз перебувають наші війська. Намалювати їх бажано жирною смугою, щоб потім не ловити плюс-мінус кілометр. На цьому зафіксувати російський кордон, поставити на ньому прикордонників. Далі провести парад на Красній площі, вручити нові ордени з новими профілями. Інша справа, як довго триватиме ця радість. Я абсолютно впевнений, що Україна за допомогою блоку НАТО піде проривати ці “червоні лінії” та повертати ті території, що належали їй до 2014 року, а може з бонусом”, – зауважив воєнний злочинець.

Пригожин додав, що йому самому не особливо подобається те, що відбувається, але воювати “доводиться”. Так, воєнні злочинці Росії нібито запобігають значно більшій і кровопролитнішій військовій кампанії, яка буде ініційована Україною, адже загарбникам за рік так і не вдалося “демілітаризувати”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN