Connect with us

Новини

Пригожин в істериці заявив про “розпал контрнаступу” і чекає ЗСУ на Брянщині та Білгородщині

Ватажок бойовиків ПВК “Вагнера” Євген Пригожин заявив, що контрнаступ ЗСУ, мовляв, “вже розпочався”. Він розповів, як українські війська б’ють окупантів на Бахмутському напрямку і зробив прогноз про нібито “похід армії України” на Брянську і Бєлгородську області країни-агресора Росії, передають Патріоти України.

Пропагандисти російського ресурсу Смотри опублікували телефонний коментар Пригожина, в якому він сказав, що, мовляв “контрнаступ ЗСУ йде повним ходом”.

“Контрнаступ йде повним ходом. На Артемівському напрямку (так окупанти називають Бахмутський напрямок, – ред.) підрозділи ЗСУ заходять у фланги і, на жаль, на деяких ділянках це успішно у них виходить. Ми далі йдемо в Артемівську (так загарбники називають Бахмут, – ред.), щоб його закрити. План ЗСУ в дії – ми йдемо і закриваємо їх, а вони закривають нас”, – сказав Пригожин.

Далі він вигадав, що ЗСУ нібито мають намір не просто продавити Бахмутський напрямок, а й, мовляв, “піти до Брянської і Білгородської областей”.

Advertisement

“Для ЗСУ важливо зараз – проломити Артемівський напрямок. Наступними напрямками будуть Брянська, Бєлгородська області з виходом на територію РФ і Запоріжжя. Їм потрібно спочатку розібратися з Артемівським напрямком з ПВК Вагнер, закінчити цю історію, і після цього, на підйомі, з усім бойовим духом йти до Запоріжжя, Брянської, Білгородської областей . Тому наступ ЗСУ почався – всі частини, які пройшли підготовку, отримали необхідне озброєння, техніку, танки і все інше, вони вже повністю задіяні. І після того як вони спробують свої сили, розімнуть м’язи, далі будуть задіяні північний напрямок і південний”, – підкреслив Євген Пригожин.

Україну території Росії не цікавлять

Нагадаємо, Україна на всіх рівнях влади неодноразово підкреслювала, що Києву не потрібні російські території – ЗСУ мають намір звільнити виключно свої землі в межах 1991 року.

Прокоментуйте:
Advertisement