Connect with us

Новини

Пригожину відрізали шлях до втечі: як змінилася роль ватажка ПВК “Вагнер” після Бахмута

Експерт розповів про роль Пригожина та його подальшу долю в політичному майбутньому росії.

Фігура ватажка російської приватної військової компанії “Вагнер” Євгена Пригожина дуже неоднозначна у контексті війни в Україні. Деякі порівнюють його з Жириновським, однак, на відміну від нього, Пригожин справжній, а не бутафорський бунтар. Проте саме його скандальність зробила його мішенню для політичних еліт Росії.

Про це в ефірі “Фабрики новин” розповів російський опозиціонер Марк Фейгін.

За його словами, отримавши відгук російського обивателя, безумовно і, звичайно, Пригожин цим капіталом скористається.

“Він його продає Путіну, і меншою мірою елітному класу. Люди з влади йому не довіряють, люди з влади його бояться, вони відчувають у ньому якусь несистемну поведінку. Людина вона непередбачувана, саме тому, до речі, я вважаю, що майбутнього великого у нього немає. Він програє зрештою так чи інакше. Він не зможе кудись сховатися, у нього відрізаний шлях на Захід, у нього відрізав шлях там не знаю до Ізраїлю. Ось у нього залишається єдиний шлях – йти тільки вперед”, – каже Фейгін.

Advertisement
Марк Фейгін

Він нагадав, що Пригожин, це людина, яка відсиділа у в’язниці 9 років, і яка розуміє ціну виживання, але для неї це, мабуть, не найстрашніше

“Але тим не менше, він повинен усвідомлювати, що, вступивши в конфлікт з керівництвом Міноборони та Генштабу, він робить останню ставку, вивертає кишені свої, робить ставку на зерно. Це програшна історія спочатку. Якщо тільки не станеться революція, не трапляться корінні зміни, де як то кажуть у східному прислів’ї – якщо караван повертається, то останній стає першим, у цьому сенсі, звичайно, надія його на майбутні події, вона значно більша, ніж у багатьох тих, які хотіли б цього режиму позбутися. для нього це ще й питання особистого виживання”, – зазначає опозиціонер.

пригожин

 

За словами Фейгіна, люди, які перебувають у владі в Росії, ніколи Пригожину образи не вибачать, вони мститимуть.

“Неважливо, стосується це Шойгу або його доньки, або самого Герасимова. Розумієте, він весь час буде нібито мішенню для цих людей, і вони плестимуть інтригу для того, щоб заручитися підтримкою всіх аж першої особи, щоб її ліквідувати. І тому , звичайно, політичний маніфест – це крок до порятунку, до того, щоб самому почати різати ковбаску, самому визначати, кому жити, а кому вмирати… А поки що він ще об’єктивований для того, щоб зробити цей перехід, він повинен усунути не те щоб Путіна , він має стати владою нарівні з Путіним. Не має значення як він це зробить, але він це спробує зробити”, – підсумував Марк Фейгін.

 

Advertisement

Пригожин, вагнерівці

 

Прокоментуйте:
Advertisement