Пригрозили за 72 години “знищити” Київ, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Харків та Миколаїв: Братчук відреагував на заяву щодо “проголошення війни росією”

Телеграм-канали, зокрема й українські, поширюють пропагандистське повідомлення про те, що буцімто росія, після офіційного визнання країною-терористом “оголосить війну Україні”. Однак це є черговим фейком. Про це заявив речник Одеської ОВА Сергій Братчук, передають Патріоти України.

Він наголосив, що такий вкид є пропагандою для внутрішнього споживача, тобто для росіян.

У росії знову взялися говорити про “3 дні”

Сергій Братчук відреагував на повідомлення, у якому йдеться про те, що росія у випадку міжнародного визнання країною-терористом “оголосить війну” Україні та за 3 дні, тобто 72 години “знищить” Київ, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Харків та Миколаїв, а також аеропорти, залізницю і взагалі “атакуватиме ракетами всю Україну”.

А ще пропагандисти погрожують, що нібито ДРГ в Києві “затримають все державне керівництво”, а допомагатиме у війні білорусь. І звичайно не обійшлося без погроз “втратити державність назавжди”.

Речник Одеської ОВА заявив, що цей вкид є пропагандистською фігнею та фейком. Крім того, Братчук зауважив, що у переліку міст, яким погрожують знищенням, немає Одеси. “А я вам скажу, чому не згадували Одесу – тому, що на морі вони (росіяни – 24 канал) вже отримали “люлєй”. Отримають і ще раз”, – наголосив Братчук.

Щодня українські міста та села зазнають ракетних ударів. Значну частину ракет збивають сили ППО. Тому коли пропагандисти говорять про “оголошення війни”, то це означає лише відмову від слова “спецоперація”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Пригрозили за 72 години “знищити” Київ, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Харків та Миколаїв: Братчук відреагував на заяву щодо “проголошення війни росією”