Прийшов час поставити керівництво Росії на місце, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що зараз у світі не існує “сірої зони”. Усі країни відносяться лише до двох таборів: ті, хто виступає за мир та Україну і ті, хто підтримує війну та шукає взаєморозуміння з РФ. Він запевнив, що час “заспокоювати” керівництво Росії минув і нині весь світ має “поставити його на місце”.

Про це він розповів під час виступу на 19-му Азійському саміті з безпеки Shangri-La Dialogue. Лідер держави додав, що Київ має право чинити тиск на Москву, бо та порушила міжнародне право і посягає на цілісність та суверенітет України.

“Вже не треба заспокоювати військово-політичне керівництво Російської Федерації. Вже занадто пізно. Нам потрібні були превентивні санкції, коли з ними потрібно було говорити щодня, впроваджувати конкретні фінансово-економічні санкції до повномасштабного вторгнення”, – зазначив він.

Відео дня:

Зеленський додав, що світ має посприяти встановленню миру в Україні.

“Занадто пізно це обговорювати. Це політична гра і не більше того. І я думаю, що сьогодні весь світ повинен поставити на місце керівництво Росії. І їхнє місце – на їхній території. І там вони повинні жити і вирішувати, що їм робити”, – підсумував він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Прийшов час поставити керівництво Росії на місце, – Зеленський