“Прилетіло дуже чітко”: ЗСУ розгромили склад боєприпасів окупантів, детонувало довго

Другий тиждень поспіль на Херсонщині українські війська мають тактичні успіхи.

Збройні Сили України вдарили по ворожому складу боєприпасів і центру ремонту військової техніки в Новій Каховці. Про це розповів радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань в ефірі всеукраїнського телемарафону ввечері, 14 червня. .politeka.net

“Наші Збройні сили дуже точково і цілеспрямовано вдарили по складу боєприпасів і Центру ремонту військової техніки, що знаходився в Новій Каховці в одному з промислових районів. І туди прилетіло дуже чітко. Детонувало з обіду. І ось до пізнього вечора відбувалася детонація снарядів на цьому складі”, – повідомив він.

вибух, детонація, ЗСУ

Описуючи загалом ситуацію в регіоні Хлань зазначив, що другий тиждень на Херсонщині українські війська мають тактичні успіхи.

Відео дня:

“Ми маємо плавний прогрес по всій лінії фронту. І з боку Миколаївського напрямку, і з боку Криворізького. Окупанти все ж намагаються наступати, наносять масований, але хаотичний вогонь, тому постріли летять в житлові будинки… Наші ЗСУ дають чіткі, спрямовані ударні дії, які вичищають противника з їх позицій, з їх горезвісних ліній оборони, якими вони хвалилися – заливали три рівні захисту, бетонні огорожі та ін Але наші війська мають успіхи, які повинні перерости в контрнаступ”, – сказав Хлань.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Прилетіло дуже чітко”: ЗСУ розгромили склад боєприпасів окупантів, детонувало довго