Connect with us

Новини

“ПриватБанк” відмовляється приймати купюри, які раніше сам обміняв: “Нічого не доведете потім”

Published

on

Банки та обмінники повинні приймати валюту, навіть якщо на ній є невеликі потертості, штампи та написи.

Клієнти “ПриватБанк” скаржаться на те, що “ПриватБанк” видає клієнтам долари, які сам відмовляється приймати. У касі держбанку відмовляються брати частину валюти. Про це розповідають у відгуках, розміщених на спеціалізованому форумі “Мінфін”.

Банк відмовляється приймати долари 1996 року випуску, а також купюри, на яких є ледь помітні плями. Про це розповіла українка, яка в обміннику “ПриватБанк” купила купюру 100 доларів 96-го року. Минув деякий час і вона вирішила обміняти купюру на гривні, але той же банк відмовився брати гроші.

“Дізналася що одна купюра не робоча тільки після того, як ніде не хотіли приймати. Таке відчуття було, що обманюю я, а не Банк. Повернулася, ну звичайно ніхто не зізнається, але начальник швидко нахамив і проводжав за двері, видно з жінками таке часто там буває, і нічого не доведете потім”, – наголосила клієнт “ПриватБанк”.

ПриватБанк, Приват, банк, банкомат

У НБУ раніше пояснювали, що банки не мають права встановлювати самостійно вимоги до купюр, це роблять центробанки, що їх випускають. І долари 1996 року випуску дійсні в усьому світі. Тому банк має обміняти купюру.

Оператор “ПриватБанку” дав свою відповідь та залишив пояснення. Там заявили, що доларові купюри 1996 дійсні. А причиною відмови приймати валюту назвали їхню значну зношеність.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement