“Привозять і одразу кидають у м’ясорубку”: росіянам може знадобитися нова мобілізація

ЗСУ за добу ліквідували понад 700 окупантів, таким чином з 24 лютого по 3 жовтня втрати ворога склали близько 74 000 осіб.

Такі офіційні дані Генштабу ЗСУ, повідомляє Politeka.net.

«+750. Не погано! Щось мені нагадує, що мобілізацію в Росії відновлять дуже скоро!», – прокоментував цифри відомий український журналіст Роман Цимбалюк.

Про ймовірність оголошення чергової мобілізації в росії висловився й військово-політичний експерт Олександр Коваленко.

«Частково мобілізовані нині виконують роль заповнення нестачі особового складу в підрозділах, які потребують виведення на відновлення боєздатності, без цього самого виведення», – пояснив Коваленко, додавши, що, коли підрозділ втрачає боєздатність у зв’язку з серйозними втратами в особовому складі та техніці, його виводять із зони бойових дій, замінюючи іншим, але російське командування цього не робить.
мобілізація, росія, чмобики

Замість виведення російські командири намагаютсья всі підрозділи тримати у зоні бойових дій, навіть ті, які втратили боєздатність.

«А чмобиків безпосередньо завозить у ЗБД і заповнює нестачу особового складу. Таким чином, вирішується пробіли з компенсацією втрат в особовому складі, але не технікою. Тобто підрозділ по суті не відновлює боєздатність. Воно отримує недосвідчену біомасу, яку в стислий термін перемелюють ЗСУ», – розповів Коваленко.

поле бою, ЗСУ, війна

За його словами, російське командування здійснюючи такі фінти, в результаті змушують підрозділи, що “відновили боєздатність”, відразу ж іти в наступ.

«Тобто, чмобиків привозять і одразу ж кидають у м’ясорубку. З таким підходом у Росії скоро почнуть наступну часткову мобілізацію, оскільки цей набір може закінчитися до початку 2023. Хоча, юридично, вони цю не завершили”, – припустив Коваленко.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )