Приїхав допомогти українцям: У центрі Львова помітили зіркового американського кіноактора Бена Стіллера

Голлівудська зірка комедійних стрічок Бен Стіллер приїхав до України. Актора помітили у центрі Львова у суботу, 18 червня. Відео, як Стіллер ходить центральною площею міста, опублікували в TikTok, передають Патріоти України.

“Приємно, що люди надають цьому розголосу і приїжджають власноруч допомогти”, – написав автор відео. Управління Верховного комісара ООН у справах біженців повідомило у Twitter, що кіноактор прибув на кордон зустрітися з українськими біженцями.

“Посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер перебуває сьогодні на кордоні з Україною, щоб зустріти сім’ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності”, – йдеться у дописі.

Згодом і сам актор написав у Twitter, що прибув до Польщі. “Щойно прибув до Польщі, напередодні Всесвітнього дня біженців, щоб зустрітися з людьми, на життя яких вплинула війна в Україні”, – написав Стіллер.

Відео дня:

Як виходить із подальших пабліка, зірка комедійного жанру вирішив не зупинятись на кордоні і за прикладом Анджеліни Джолі відвідав найближче велике українське місто.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Приїхав допомогти українцям: У центрі Львова помітили зіркового американського кіноактора Бена Стіллера