Психолог назвала три питання, які миттєво визначають, чи є у ваших відносин майбутнє

Виявляється все досить просто!

Французький психолог Марія Джеймсон назвала три питання, які миттєво визначають, чи є у ваших відносин майбутнє. Експерт консультує пари більше 15 років, і зробила професійний висновок — дві людини схожого типу уживаються між собою краще, ніж зовсім різні особистості. А ідеальним союзом можуть похвалитися тільки люди з подібними поглядами на фундаментальні речі в житті, інформує Ukr.Media.

Це не означає, що ви обидва повинні любити рибалити або готувати. Але існує якась база, як приклад — темперамент, які мають бути однаковими. Інакше союз розпадеться, це лише питання часу.

Спираючись на свою практику пані Джеймсон написала наукову працю, в якій виділяє три основних питання. Закоханим краще поставити їх собі «на березі», перш ніж пускатися в сімейне плавання.

Якщо відповіді на них збігатимуться — ваш союз ідеальний. І взагалі, чим більше однакових відповідей, тим краще. Якщо відповіді не збігаються, це не говорить, що потрібно розлучатися. Просто над відносинами доведеться працювати. Ну і, крім того, слід пам'ятати, що ніхто не відміняв виключення.

1 питання — чи хотіли б ви об'їхати всі країни в будинку на колесах? Це питання-тест промовисто розкриває ваш характер. Якщо на нього звучить позитивна відповідь, ймовірно, ви замкнута людина, вас відрізняє закритість. Люди, що люблять суспільство, тільки в страшному сні не можуть уявити собі таку подорож.

2 питання — чи ви любите фільми жахів? Від відповіді залежить, чи вистачає вашому партнерові гострих відчуттів в житті. Люди, схильні до авантюр, тривожності і постійного драйву, фільми жахів не люблять. Свій адреналін вони отримують від своїх занять. Це питання виявляє різницю темпераментів.

3 питання — ви хотіли б жити в селі або в місті? Це питання-тест є самим простим на сумісність. Ніколи не зрозуміють один одного люди, де один мріє про крик півня вранці, а другий не мислить себе без мегаполіса. Цій парі буде складно ужитися. Втім, вони можуть прийти до компромісу — молодість провести в місті, а на заслужений відпочинок переїхати за місто.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Психолог назвала три питання, які миттєво визначають, чи є у ваших відносин майбутнє