“Психологічний бар’єр”: Кулеба пояснив, чому деякі країни проти кандидатства України в ЄС

Україна не сприйматиме жодних альтернатив надання статусу кандидата в члени ЄС. А небажання окремих країн-членів Євросоюзу надавати нашій країні такий статус – це більше психологічний бар’єр, ніж раціонально обґрунтована позиція.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву глави МЗС Дмитра Кулеби під час брифінгу для українських журналістів.

“Нам потрібен статус кандидата у члени ЄС. Не “кандидата у кандидати”, не “потенційного кандидата, не інші сурогати. Ми вже давно граємо у цю гру, ми знаємо, як це працює, ми прості, скромні люди, які задовольняться звичайним, стандартним статусом кандидата на членство у Євросоюзі, не треба нам вигадувати нічого іншого”, – сказав Кулеба.

За словами міністра, статус кандидата для України – це останній психологічний бар’єр у країнах-скептиках, який потрібно подолати і на це є реальні шанси.

Відео дня:

“Я не бачу жодних раціональних аргументів у скептиків про те, чому Україні не треба надавати статусу кандидата. Натомість я бачу велику психологічну проблему, вони психологічно не можуть з цим змиритися, що їм доведеться змінювати свою позицію”, – підсумував Кулеба

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Психологічний бар’єр”: Кулеба пояснив, чому деякі країни проти кандидатства України в ЄС