Путін більше не керує Росією, – The Daily Mail

Президента Росії Володимира Путіна найбільше зараз цікавить вторгнення його військ в Україну. Він взяв під повний контроль управління військовими діями, і вимагає досягнення “нездійсненних завдань” до 9 травня. А управління країною, за інформацією високопосадовця ЄС, він значною мірою делегував прем’єр-міністру Михайлу Мішустіну, передають Патріоти України.

Зокрема лідер Росії нібито зажадав взяти рідне місто президента України Володимира Зеленського – Кривий Ріг, повідомляє Генштаб Збройних сил України. Проте захоплення міста з населенням у 600 тис. у такий короткий термін неможливе, враховуючи те, як розгортаються бойові дії на Донбасі та півдні України. Видання The Daily Mail поставило питання – чи може людина у тверезому розумі ставити такі завдання.

Деяку інформацію про стан здоров’я багаторічного лідера РФ надав колишній агент КДБ Борис Карпічков. За його словами, Путін – параноїк, він “зійшов з глузду” і може страждати на недоумство. При цьому члени його найближчого оточення, у тому числі й родичі, можуть не знати про реальний стан його здоров’я, аби зберігався імідж сильного лідера.

“Він вважає буквально всіх, включаючи тих, хто працює в російських спецслужбах, і навіть у своєму найближчому оточенні, зрадниками. Він настільки підозрілий і настільки одержимий своїми параноїдальними ідеями, що його тепер можна порівняти зі Сталіним”, – сказав Карпічков.

Відео дня:

Як відомо, останні роки життя правитель СРСР Йосип Сталін був вкрай недовірливий і параноїдальний. Наприклад, він наказав заарештувати одного зі своїх лікарів за пораду піти з політики і зайнятися власним здоров’ям. Колишній агент КДБ Карпічков вважає, що причиною дивної поведінки Путіна може бути як хвороба Паркінсона, так і рак та інше захворювання. Проте якихось доказів він не надав.

“Я сам не медик… але є серйозні побоювання, що Путін страждає на численні фізичні захворювання – можливо, через спортивні травми в молодості. Це на додачу до проблем, які виникають у літніх людей, таких як недоумство на ранніх стадіях”, – наголосив він.

При цьому речник Путіна Дмитро Пєсков наполягає на тому, що здоров’я президента відмінне.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Путін більше не керує Росією, – The Daily Mail