“Путін досяг дна”, – міністр оборони Великобританії натякнув на нові перемоги ЗСУ

Після низки поразок Росії у війні міністр оборони Великобританії Бен Уоллес закликає Україну продовжувати свої стрімкі атаки у зимові місяці.

Володимир Путін досяг дна і кинув свої війська в Україні у небезпечній ситуації, тому ЗСУ можуть скористатися ситуацією та діяти. .dialog.ua

Про це в інтерв’ю The Daily Beast заявив міністр оборони Великобританії Бен Уоллес.

Він зазначив, що армія України має значну перевагу перед окупантами: військові ЗСУ добре підготовлені і мають сучасну зброю. Проти них кинуто деморалізовані, погано навчені та погано оснащені росіяни. Таким чином, він натякнув, що офіційний Київ має замислитись над військовими планами, щоб незабаром порадувати хорошими новинами з фронту.

“В інтересах України було б зберегти динаміку настання протягом зими”, – сказав Уоллес.

Міністр визнав, що останні події на фронті вразили світову спільноту вмінням ЗСУ вести бойові дії та величезними вадами російських солдатів.

“Нещодавно було розгорнуто російський підрозділ без їжі та без шкарпеток, і не так багато гармат. Це катастрофа для людини, яка йде у бій”, – сказав він.

Уоллес зазначив, що Кремль використовує тактику м’ясорубки, куди “запихають” велику кількість військових, не шкодуючи людей та артилерійські снаряди.

“Лише командувачі, які не дбають про свій власний народ, можуть надіслати 100 тис. своїх людей на смерть”, – резюмував міністр.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )