“Путін хоче впевнитись, наскільки серйозна Європа в намірах опиратись відвертому шантажу”, – Голобуцький

“Триденний візит Шрьодера до Москви: Путін смикнув холопа на особисту доповідь “а як там настрої в Європі і Бундестазі, чи є шанс, що піддадуться на газовий шантаж”? Шрьодер в суботу через Баку рвонув до Москви: “Він не на канікулах, а проводить переговори щодо енергетичної політики в Москві”, як сказала його дружина Spiegel. Пєсков не виключив зустрічі Шрьодера з Путіним”, – пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:
“Нагадаю, відбувається це на тлі заяви “Газпрому”, що з середи поставки газу до Європи знову скоротяться вдвічі, лише до 20% потужності газопроводу “Північний потік-1” – “через необхідність зупинити ще одну турбіну”.

Шрьодер – всього лише ексканцлер, при тому з втоптаною в багно репутацією і ніяким рейтингом. Тобто, офіційно він нікого представляти не може і ніяких пропозицій робити також не може. Навіть речник німецького уряду сказав, що відомство федерального канцлера не причетне до поїздки Герхарда Шредера до Москви.

Отже, це приватна ініціатива? І для чого? Це точно не спроба реваншу – “я вам привіз багато недорогого газу, якого теперішня влада вас позбавила”. Бо 78 років, брудний бекграунд і сміттєвий імідж (тобто, Шрьодер далеко не 79-річний Байден) – не той плацдарм, з яким думають про владу.

Хтось заслав Шрьодера як посередника? По-перше, хто би не погребував Шрьодером і аж так ризикував вже своєю репутацією через співпрацю з найманим службовцем Кремля? По-друге, ідіотів в ЄС вже не лишилось: на цей момент вже всі мали не одну змогу переконатись, що жодні переговори з Путіним не можуть бути ефективними. Працює тільки тиск і жорсткий тиск.

Відео дня:

Лишається протилежний варіант: це не хтось з єврочиновників послав Шрьодера розвідати, а які настрої і наміри в Путіна. Це власне Путін смикнув свого холопа особисто доповісти, які настрої в Європі загалом, в Бундестазі зокрема. Путін хоче впевнитись, наскільки серйозна Європа в намірах опиратись відвертому шантажу.

В будь-якому випадку, сьогодні Шрьодер вже вилетів додому. Сенс цієї дивної прогулянки до вигрібної ями ми побачимо, орієнтуючись на подальші кроки Кремля”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Путін хоче впевнитись, наскільки серйозна Європа в намірах опиратись відвертому шантажу”, – Голобуцький