Путін може втратити армію: військовий експерт заявив про катастрофічну ситуацію

Армія президента країни-агресора Росії Володимира Путіна зазнає катастрофічних втрат у війні проти України, у новому наступі він може її втратити. Але глава Кремля демонструє “військовий ідіотизм” і готовий покласти у цій війні половину населення РФ.

Такий прогноз в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL озвучив військовий експерт Олег Жданов. “Він згоден на все. Він не змінює своїх завдань, тому вони тупо йдуть у наступ, у лобові атаки на наші позиції, і нічого не змінюється”, – заявив експерт.

За його оцінками, на сьогодні російська армія втратила в Україні половину свого особового складу з огляду на кількість загиблих та поранених.

Так, із угруповання, що налічує 175 тисяч військових, убитих 20 тисяч “плюс близько 60 тисяч поранених, разом 80 тисяч – це майже половина угруповання”. “Адже поранений не повернеться до лав. Його треба лікувати, як мінімум, два тижні. А потім ще невідомо, чи зможе він брати участь у бойових діях. Треба враховувати не тільки безповоротні втрати, але ще й санітарні втрати”, – підкреслив Жданов.

У цьому контексті він повідомив, що, за непідтвердженою інформацією, низка розсудливих офіцерів у генштабі армії РФ намагаються донести до Путіна думку про те, що в результаті спроби другого наступу в Україну Росія “може залишитися без армії”.

Але “Путіну потрібна перемога за всяку ціну”. За словами експерта, навіть загибель 50 тисяч російських солдатів не зупинить агресора.

“Знову повертаємося до військового ідіотизму. Це дуже нагадує той етап Другої світової війни, коли загороджувальні загони гнали радянські війська на німецькі кулемети, і ніхто не зважав на втрати. Тут абсолютно та сама історія. Путіну потрібна перемога, а якою ціною – йому байдуже. Півкраїни покладіть, але перемогу мені дайте. 9 травня я хочу провести парад. Капризний хлопчик із бункера”, – підсумував Жданов.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )