Connect with us

Новини

Путін натякнув на бажання бути коронованим: “Дивно, приходиш до цього розуміння”

Володимир Путін порівняв Росію з Російською імперією в епоху Петра I, а розв’язані війни – з “поверненням” територій.

Президент РФ Володимир Путін, який практично беззмінно править своєю країною 22 роки, вважає свою постать тотожною останньому цареві всієї Русі та першому Імператору Всеросійському Петру I, який теж “збирав російські землі”. daily.dialog.ua

Про це він заявив 9 червня під час зустрічі з молодими підприємцями.

“Майже нічого не змінилося (з часів Петра I – ред.), дивно, приходиш до цього розуміння. Петро Північну війну 21 рік вів. Здавалося б, воював зі Швецією, щось відкидав. Нічого не відкидав, він повертав…” Чого він поліз-то туди?

Advertisement

Після пафосної заяви господаря Кремля, якого у цивілізованому світі порівнюють із Гітлером, російський блогер Анатолій Несміян нагадав, що з моменту правління Петра I минуло вже три століття, і світ дещо змінився.

“Скажімо, агресія тепер вважається найтяжчим злочином проти людства. Непорушність європейських кордонів, принцип чого було проголошено вже майже півстоліття тому в Гельсінкі, теж ніким не скасовано”.

Можна, звичайно, все це відкинути, як люблять говорити люди певної професії, “за беззаконням”, але тоді і ставлення до цього буде відповідним”, – написав він.

До речі, ЗМІ писали, що Путін як особистість сформувався у ленінградській підворітті. Президентом Росії стала людина, вихована у примітивних “блатних” поняттях, які на схилі років дедалі частіше звучать у його публічній промові.

Advertisement

Працюючи в мерії Леніграда, він познайомився з кримінальними авторитетами, що промишляли контрабандою зброї та наркоторгівлею, та надавав їм послуги.

Прокоментуйте:
Advertisement