Путін підписав новий указ щодо валютного боргу РФ

У Росії немає валюти у тих розмірах, які необхідні погашення кредитів за державним боргом.

У Росії вже немає валюти в тих розмірах, які необхідні для погашення кредитів за державним боргом, саме тому напередодні, 22 червня, глава РФ підписав новий указ, який закликає відкрити окремий рахунок типу “І”, на який кошти заходитимуть виключно у рублях.

При цьому варто нагадати, що західні інвестори ще у травні дали зрозуміти: виплата держдодатку РФ у рублях означатиме дефолт, інформує Діалог.UA.

Згідно з указом, підписаним Путіним, Росія й надалі має намір виплачувати борги перед західними інвесторами виключно в рублях незалежно від думки одержувачів платежів.

Путін заявив, що РФ нібито “має право” вимагати відкрити додатковий рахунок типу “І”, куди будуть перенаправлені гроші на погашення боргу виключно в рублях.

Відео дня:

Експерти заявили, що вони не здивовані таким указом з боку Путіна. Наприкінці червня спливає 30-денний термін оплати держборгу РФ у євробондах. Ще наприкінці травня Москва погрожувала почати погашати борги виключно у рублях. При цьому Кремль звинуватив Вашингтон, який заблокував РФ проводити операції у доларах.

Західні інвестори також чітко дали зрозуміти, що, як тільки проплата боргу пройде в рублях, це автоматично означає дефолт.

Дефолт для РФ означатиме таке: Москва більше не зможе розраховувати на іноземні інвестиції, а також можливість брати участь в економічних проектах поза межами РФ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Путін підписав новий указ щодо валютного боргу РФ