Connect with us

Новини

Путін поступово перетворює Крим на в’язницю, що зараз відбувається на півострові: “Вони налякані…”

Published

on

Підрив росією Каховської ГЕС був вигідним росії, щоб зупинити наступ ЗСУ і не дати українським захисникам зайти на територію Криму.

В окупованому росії Криму розуміють – звільнення півострова неминуче. Вже зараз на Кримському мосту черги з автомобілів колаборантів та зрадників України. Крім того, банкомати обмежили зняття готівки – на день до 300 рублів. До того ж, після підриву росією Каховської ГЕС люди на півострові залишаються без води. politeka.net

В ефірі “24 Каналу” політтехнолог Борис Тізенгаузен пояснив, що таким чином кремль почав перетворювати півострів Крим на в’язницю.

 

За словами експерта, підрив росією Каховської ГЕС був вигідним росії, щоб зупинити наступ ЗСУ і не дати українським захисникам зайти на територію Криму. Те, що тепер кримчани залишилися на багато років без води – російського президента мало хвилює. Тобто військових способів зупинити ЗСУ на тій ділянці росія не має.

“ЗСУ скоро стоятимуть на Чонгарі, достатньо воді зійти. Кримський міст буде знищено і всі кримчани опиняться на півострові в пастці. Але треба зрозуміти, що в’язницю для них створив саме путін тим, що вторгся в Україну… Крим фортифікований, це не буде легко. Там багато колаборантів, зрадників, нариті окопи та багато військових баз. Але бази на зрадників вже є, всі там дадуть відповідь”, – підкреслив Борис Тізенгаузен.

Advertisement

Політтехнолог пояснив, що він спілкується з кримчанами, адже сам родом із Криму. Вони розповіли, що зараз там відбувається.

Крим, бавовна

“Росіяни, які приїхали після 2014 року, біжать і вивозять звідти сім’ї. Вони налякані, адже щовечора там лунають вибухи, а заявам про ППО ніхто там не вірить. Настрій панічний і навіть Аксьонов створює своє ЧВК, адже боїться не лише ЗСУ, але ще й ФСБ”, – розповів Борис Тізенгаузен.

 

Прокоментуйте:
Advertisement