“Путін поводиться, як ображений дурник, якому відмовила ображена телиця”: Комаровський розповів про головну небезпеку для Кремля

Президент Російської Федерації Володимир Путін під час війни з Україною стосовно російськомовних міст поводиться, як ображений дурник. Для РФ найнебезпечнішою є єдність української держави. Про це розповів доктор Євген Комаровський в інтерв’ю головреду видання “Гордон” Олесі Бацман, передають Патріоти України.

“Мені здається, що він (Путін – Ред.) поводиться, як ображений дурник, якому відмовила ображена телиця”, – заявив медик. Співрозмовник додав, що зараз інформаційні технології спрямовані на те, щоб між різними людьми не було єдності.

Відео дня:

“Найнебезпечніше (для РФ – Ред.) – це єдність України. Єдність заходу і сходу, півночі та півдня, україномовних і російськомовних, православних і католиків й атеїстів. Ось єдність всіх цих людей – це найстрашніше, що може бути. Тому інформаційні технології спрямовані на те, щоб в усі крапки бити-бити і бити й стравлювати захід зі сходом, одних з іншими й мірятися пісюнами та патріотизмом”, – вважає співрозмовник.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Путін поводиться, як ображений дурник, якому відмовила ображена телиця”: Комаровський розповів про головну небезпеку для Кремля