Путін розгубився перед принесеним на підпис папером – забув головне

Поки російська пропаганда сміється з конфузів Джо Байдена, президент РФ Володимир Путін потрапляє в більш насторожуючі ситуації.

10 червня президент РФ Володимир Путін приймав у Москві главу Туркменістану Сердара Бердимухамедова. Політики обговорювали традиційні теми: розвиток співпраці у різних сферах, регіональні та міжнародні проблеми. daily.dialog.ua

Після закінчення переговорів було підписано кілька двосторонніх документів. У цей момент із Путіним стався конфуз: він забув, що йому необхідно робити із принесеним на підпис документом.

При цьому російська пропаганда вирішила опустити момент проблем 69-річного президента РФ, звернувши увагу на російську жінку, яка врятувала ситуацію.

Як повідомлялося раніше, Путін має намір правити ще не менше 10 років. Саме цей термін він визначив як час, який йому необхідно, щоб Росія нарешті почала жити добре.

Відео дня:

При цьому себе Путін бачить у книзі з історії персоною калібром не менше, ніж Петро I. Зважаючи на все, саме через ці амбіції він систематично залучає Росію у військові конфлікти заради анексій нових територій, не зумівши підвищити рівень життя на тих, якими править понад 20 років.

До речі, останнім часом поведінка Путіна на публіці викликає запитання. Медики говорять про можливе онкологічне захворювання президента РФ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Путін розгубився перед принесеним на підпис папером – забув головне