Путін уже провалив свої стратегічні цілі в Україні: у Білому домі вказали на фіаско кремля

Кремлівський диктатор і надалі не зможе досягти своїх кінцевих цілей завдяки стійкості українського народу.

Стратегічні плани російського диктатора володимира путіна щодо війни проти України були провалені, і кремль явно не зможе досягти жодних інших намічених цілей. Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

Американський чиновник нагадав, як з початку вторгнення глава рф не приховував своїх планів захопити українську столицю Київ, знищити всю Україну як державу, стерти її ідентичність, а також перетворити країну на частину своєї федерації.

“Вони не досягли цього. Київ вистояв, Харків вистояв, Одеса вистояла, великі міста України на більшій території країни перебувають в українських руках, їх мужньо та вміло захищають українські військові за підтримки Сполучених Штатів та союзників по НАТО, а також інших країн з усього світу “, – зазначили у Білому домі.
ЗСУ, контрнаступ
Радник американського лідера наголосив, що у путіна нічого не вийшло. На його переконання, кремлівський диктатор і надалі не зможе досягти своїх кінцевих цілей завдяки стійкості українського народу.

Відео дня:

Він додав, що хоч сили росії змогли “дюйм за дюймом” просунутися на окремих ділянках на сході України, але ЗСУ змусили заплатити за це високу ціну. Також росіяни платять і через санкції Заходу.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Путін уже провалив свої стратегічні цілі в Україні: у Білому домі вказали на фіаско кремля