Путін з’явився на публіці та здивував виглядом, запідозрили параліч: “Судячи з відео…”

Стан здоров’я володимира Путіна знову опинився в епіцентрі уваги ЗМІ.

Так, кадри російського лідера з обвислою правою рукою миттєво розлетілися по телеграм-каналах, соцмережах та інтернет-виданнях.

Відео було зроблено під час огляду музейно-історичного парку у Кронштадті разом із міністром оборони Сергієм Шойгу та його дочкою Ксенією Шойгу, яка є керівником проектного офісу зі створення туристично-рекреаційного кластера “Острів фортів”.

Російські пропагандисти похвалилися, що путін однією рукою впорався з комаром, проте залишили поза увагою, що права рука їхнього диктатора практично знерухомлена.

«Судячи з відео з виступу Путіна, він або переніс мікроінсульт, або отримав якусь травму, яка знерухомила його праву руку. Медики та спеціалісти намагаються дати цьому своє пояснення», – прокоментував кадри радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Також багато хто в соцмережах помітив, що Путін при ходьбі кульгає, злегка припадаючи на праву ногу.

Відео дня:

Додамо, що раніше директор ЦРУ спростував чутки про хворобу путіна.

“Ходить багато чуток про здоров’я президента путіна, але, наскільки ми можемо судити, він надто здоровий”, – зазначив Вільям Бернс, виступаючи на Форумі з безпеки в Аспені.
володимир путін
Бернс заявив, що ЦРУ немає жодних доказів того, що путін психічно або фізично виснажений. При цьому, як пише Politico, голова Центрального розвідувального управління США наголосив, що його думка є “неформальною оцінкою американської розвідки”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Путін з’явився на публіці та здивував виглядом, запідозрили параліч: “Судячи з відео…”