Путін зібрав екстрене засідання Радбезу РФ через українське зерно. Відео

Президент Росії Володимир Путін скликав засідання постійних членів Ради безпеки РФ для обговорення експорту українського зерна. Главу держави-агресорки, яка щодня вбиває людей у ​​сусідній державі, вкрай непокоїть можливий дефіцит продовольства у країнах Африки.

Путін заявив, що до “найбідніших країн” було відправлено близько 3% від усього вивезеного в рамках у форматі “зернової угоди” з України зерна і взявся роздавати розпорядження “збільшити цей обсяг”. Про це повідомляють російські пропагандисти. news.obozrevatel.com

9 вересня Путін у режимі відеоконференції провів зустріч із постійними членами Ради безпеки РФ. У той час, як українські військові під час контрнаступу знищують сотні російських солдатів щодоби, причиною для скликання Ради безпеки російським диктатором стало забезпечення житлом російських військових, роздача “подяк” за проведення Східного економічного форуму та обговорення експорту українського зерна.

Воно, на думку президента країни-агресора, вивозиться не так і не туди. Путін знову повторив раніше озвучену тезу про те, що українське зерно нібито не потрапляє до країн, над якими нависла загроза голоду.

“Зараз ми чуємо, що деякі наші партнери ставлять під сумнів те, що було сказано з цих поставок зернових з України. Але у нас кожен хід записаний, тут помилок ніяких немає. Із 87 кораблів, які вийшли з українських портів, із зерном, 32 залишилися в Туреччини – і я вважаю, що це абсолютно нормально, тому що Туреччина організатор цього процесу і, безумовно, має на це право. 3 – направлені до ПАР, 3 – до Ізраїлю, 7 – до Єгипту, 30 – до Євросоюзу і лише 2 – до найбідніших країн за продовольчими програмами  ООН. Це 60 тисяч тонн і всього 3%” – почав рахувати чуже зерно Путін.

Президент держави-агресорки вирішив, що має право вказувати сусідній державі, а також ООН, куди саме має поставлятися продовольство, до якого РФ не має жодного відношення.

“Загалом вважаємо правильним збільшити постачання саме до найбідніших країн. І я просив би наше міністерство закордонних справ саме з цього й виходити. Ми контролюємо, звичайно, що там відбувається. Але впливати на напрямок цього зерна ми, звичайно, не можемо”, – заявив Путін.

При цьому він уже роздав своїм підлеглим “доручення”.

Відео дня:

“Доручив віце-прем’єру російського уряду Вадиму Білоусову займатися питаннями постачання продовольства і контактувати з ООН, МЗС теж треба підключитися і супроводжувати ці переговори”, – зазначив Путін.

При цьому кремлівський диктатор знову заявив, що поточного року РФ поставила за кордон 30 млн. тонн зерна і “готова наростити до 50 млн. тонн і більше”, адже після захоплення частини українських територій, зокрема, і агропромислової Херсонщини, в державі-агресорці різко “Поліпшився врожай”.

Також Путін поскаржився, що через санкції РФ нібито не може постачати через європейські порти інші континенти свої добрива. Винен у цьому, за версією Путіна, звичайно, Євросоюз, який наклав на РФ санкції через напад на Україну.

“Підкупити” країни, що розвиваються, російський диктатор намірився обіцянкою передати їм безкоштовно “сотні тисяч тонн добрив, що скупчилися в портах Європи”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Путін зібрав екстрене засідання Радбезу РФ через українське зерно. Відео