“Путін злякався”: Шейтельман вказав на знаковий нюанс у поведінці глави Кремля на тлі успіхів ЗСУ на Харківщині

Президент РФ Володимир Путін віртуально “відкривав” нове колесо огляду в Москві, оскільки побоявся бути присутнім на публічному заході в день втечі російських військ на Харківщині. Він брав участь у відкритті онлайн, хоча міг би доїхати до місця призначення за дві хвилини.

Про це політтехнолог Михайло Шейтельман сказав в інтерв’ю журналістці Наталії Влащенко. Зокрема, він звернув увагу, що Путін у момент відкриття колеса перебував у парку “Заряддя” поряд із Кремлем (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).news.obozrevatel.com

“Путін не поїхав у сам парк ВДНГ відкривати колесо огляду. Він його відкривав, перебуваючи поруч із Кремлем, у парку “Заряддя”, де є віртуальні кімнати. Він там із Собяніним (Сергій Собянін – мер Москви. – Ред.) у віртуальній кімнаті перед екраном відкривав”, – сказав політтехнолог.

Шейтельман підкреслив, що Кремль офіційно повідомив про віртуальну участь Путіна, що є важливим моментом.

“Якщо раніше це були наші домисли – це не справжній Путін, це двійник… Це офіційне повідомлення Кремля, що він не сам поїхав, що він у віртуальному форматі, з парку “Заряддя” відкрив”, – сказав експерт.

Він додав, що нове колесо огляду на ВДНГ розташоване “не в Хабаровську”, а лише у 8 км від місця, де перебував Путін.

Відео дня:

“Про що це говорить? Скільки часу їде кортеж Путіна 8 км? Здогадуєтесь, що це дві хвилини. Він злякався проїхати 8 км Москвою в день відступу під Харковом. Ми ж розуміємо, що, відкриваючи найбільше колесо огляду, він мав проїхатися у вагончику або вже як мінімум повернути тумблер, а він уже туди злякався їхати”.

Найсмішніше, за словами Шейтельмана, – те, що росіяни назвали своє колесо “найбільшим у Європі”, хоча, по суті, вони опинилися за її межами.

“Хлопці, ви вже не в Європі. Поки ви його (колесо огляду. – Ред.) будували, ви опинилися в Азії, а в Азії воно не найбільше”, – підкреслив він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Путін злякався”: Шейтельман вказав на знаковий нюанс у поведінці глави Кремля на тлі успіхів ЗСУ на Харківщині